Sağlık ve Bilişimde Objektif Haber

  English

Azerbaycan Kafkas Üniversitesi Sisoft’u Ziyaret Etti


            Azerbaycan Kafkas Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Dekanı’nın yanısıra; Azeri akademisyenler, Azerbaycan’da da faaliyet gösteren Sisoft’u ziyaret etti.


            ODTÜ Teknokent öncülüğünde Azerbaycan’da Teknokent kurmayı planlayan Kafkas Üniversitesi temsilcileri, Sisoft’un da bu teknokentte yer almasından mutluluk duyacaklarını belirttiler. Sisoft Genel Müdürü Ömer Siso, hem Türkiye’nin hem de Azerbaycan’ın bu oluşumdan sağlayacağı katkıya vurgu yaparak, bu katkıda Sisoft’un da payı olacak olmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.


            Ziyarette Sisoft Genel Müdürü Ömer Siso, Uluslararası İlişkiler Direktörü Nejat Ünsal,
Qafqaz Universitesi'nden Üniversite İş Dünyası İlişkileri Yardımcı Rektörü Doç. Dr. Tayyar Mustafayev, Mühendislik Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Yadullah Babayev, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve IEEE Azerbaycan Bilgisayar Derneği Başkanı Doç. Dr. Abzetdin Adamov,  Bilgi Teknolojileri ve Sistemleri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Babak Abbasov, Dr. Ceyhun Mahmudlu, Phd. Firudin Sultanov, Odtü Teknokent'den Üniversite Sanayi İşbirliği Uzmanı Özgür Karayalçın ve Kurumsal Gelişim Uzmanı Barkan Uluışık yer aldı.

(15.11.2012)