Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri - Hastane Bilgi Sistemi

Giriş

Vizyonumuz

İnsan odaklı yaklaşım ile sağlık paydaşları için uçtan uca sürdürülebilir çözümler sunmak.

Misyonumuz

Yenilikçi yazılımlar, entegre çözümler ile sağlık bilişiminin geleceğini şekillendirmek ve yaşam kalitesini artırmak.

Veri Toplama

Sisoft, geliştirmiş olduğu mobil uygulamalarda kullanıcıların verilerini toplamaz. Buna göre uygulamaya giriş yapan kullanıcı, zaten hizmet satın almış bir kurum veya kuruluşun çalışanı olduğu için sisteme giriş yapması ile birlikte kendi kurumuna ait alana giriş yapmış olur. Sisoft, bu noktada kullanıcının herhangi bir bilgisini toplamaz veya üçüncü kişilere/kurumlara dağıtmaz. Uygulamaları cihazınıza kurarken aşağıda açıklaması yapılmış bir takım donanımsal özelliklerin kullanımı için izin gerektirebilir.

Yerel Depolama

Mağazalarda yayınlanan mobil uygulamalarımızda sadece "kullanıcı adı" ve “şifre” kısımları kullanıcının cihazı üzerinde depolanır. Bu veriler Sisoft tarafından herhangi bir şekilde dışarı çıkarılmaz veya üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Bağlantı Kontrolü

Uygulamalar cihazın internet bağlantı kontrollerini ve durumlarını kontrol edebilir. Kullanmış olduğunuz uygulama bir ağ üzerinden işlem yaptırıyorsa cihazınızın hücresel ağı veya wireless ağı açık olmalıdır. Sisoft uygulaması, cihazınız ile işlem yapacağınız sunucu arasında bir bağlantı olup olmadığını kontrol etmektedir. Hücresel bağlantılar kullanmış olduğunuz GSM operatörleri tarafından ekstra ücretlendirilebilir.

Kamera Kullanımı

Cihazınızın kamerasına erişmek sadece resim çekme ve şifreli olarak ilgili kurumun sunucularına göndermekten ibarettir. Bu kullanım dışında herhangi bir galeri erişimi veya resim paylaşımı söz konusu değildir.

Harici Donanım Erişimi

Uygulamalarda kullanılan USB bağlantıları, geliştirmiş olduğumuz sistemlere dijital imza ile giriş gerektiren durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Giriş doğrulama dışında cihaz ile farklı bir veri transferi söz konusu değildir.

Yaş

Sisoft olarak geliştirmiş olduğumuz uygulamalar, daha çok yetişkin bireyler için tasarlanmış olup çocukların kullanımı dışındadır. Bu yüzden uygulamalarımızın çocuklar ile doğrudan bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Global Kullanıcılar

Sisoft, tüm dünyaya yazılım ve hizmet üreten bir firma olarak global anlamda çözümler sunmaktadır. Uygulamalar Türkçe dil desteği dışında İngilizce başta olmak üzere dünya üzerinde kabul gören birçok dile de çevrilmiştir. Rusça, Fransızca, Arapça ve İspanyolca bu dillerin başında gelmektedir. Ürün ve uygulamalarımızı tüm dünyada kullanılabilir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri destek birimimiz (Eğitim Destek Birimi) ile iletişime geçtiğinizde, sorunuza yanıt vermemiz ve eğer varsa Hizmet Sözleşmesi veya Gizlilik Politikasının ihlal edilip edilmediğini kontrol edebilmek için gerekli birtakım bilgiler talep edebilir. Uygun görülmesi durumunda ilgili departmanımız taleplerinizi karşılayacaktır.

Diğer

Hizmetlerimiz, Bilişim Sektörüne bağlı olarak çok hızlı geliştiği için dinamik ve yenilikçi bir ortamdır. Bu nedenle, size sunduğumuz hizmetleri geliştirmek için sürekli olarak yeni yollar bulmaktayız. Oluşan yeni koşullar doğrultusunda Gizlilik Politikasını değiştirmemiz gerekirse buradan sizi bilgilendireceğiz. Sisoft, resmi uygulama mağazaları dışında cihazınıza uygulama yükletilmesini önermez.

İletişim

Mobil Uygulama Güvenlik Politikamız hakkında soru, öneri veya şikâyetiniz varsa aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

ODTÜ Teknokent Galyum Binası ZK2 06531 ODTÜ Yerleşkesi
ANKARA / TÜRKİYE
Telefon : +90 (312) 210 19 20 (pbx)
Fax : +90 (312) 210 19 24
E-Mail: sisoft@sisoft.com.tr
Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri - Hastane Bilgi Sistemi
|