Sağlık ve Bilişimde Objektif Haber

  English

Sisoft Oracle Open World 2014'de

 

     Her yıl ABD'nin San Francisco kentinde düzenlenen ve tüm Oracle partnerleri ile donanım ve yazılım profesyonellerini buluşturan Oracle Open World San Francisco'yu yine Oracle kenti haline getirdi. Bu yıl geçen yıla nazaran 60.000'in üzerinde katılımcının bulunduğu, IT sektörüne yön veren etkinlik bir gelenek haline dönüşmüş ve hem donanım hem de yazılım alanında pek çok farklı alanı içerisinde barındıran tek etkinlik olan Open World, tüm dünyadan profesyoneller ve firmaları ağırladı.

     Ana konuşmacılar arasında Oracle Executive Chairman ve CTO'su Larry Ellison'un da bulunduğu etkinlikte Büyük Veri'den Sağlığa kadar pek çok farklı konu ele alındı.

     Türkiye'den Oracle VAD'leri LinkPlus ve Artım'ın sponsor olduğu San Francisco Waterfront Restaurant'da düzenlenen Oracle Türkiye resepsiyonunda Türkiye'den Oracle partnerleri ve davetlileri yer aldı.

     Oracle Platin Partneri Sisoft, 28 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Oracle Open World 2014'de Moscone South salonunda 205 numaralı standı ile yer alarak Web Tabanlı HBYS, ödüllü 3D PACS ve Mobil Sağlık Uygulamalarının yanısıra, yeni trend olan hastane zincirlerinin tek sunucuda merkezi veritabanında yönetilmesini Oracle ve sağlık profesyonellerine tanıttı.

(01.10.2014)