Sağlık ve Bilişimde Objektif Haber

  English

Sisoft Bilişim Zirvesi 2016 İstanbul'da

 
       2000 yılından bu yana her yıl gerçekleştirmekte olan uluslararası ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, Türk İş Dünyası’nın teknoloji ile etkileşiminin bugününü ve geleceğini konuşturan ülkemizin ve bölgenin lider iş ve işbirliği etkinliğidir. Hayatımızı yöneten dijital teknolojilerin sıcak gündemi ve geleceğinden yola çıkarak bu yılın ana temasını “Dijital Gelecek!” olarak belirledik. Kapsamlı ve çok boyutlu içeriği ile bu yılın Zirvesi, dijital teknolojilerin yakın gelecekte hayatımızın farklı alanlarında yaratacağı çarpıcı değişimlerini gündeme taşıyacak, tartışmaya açacak.
 
       Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri, 22 - 23 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Bilişim Zirvesi 2016'da platin sponsor olarak yer alacaktır. Bulut Teknoloji'lerinin başarılı uygulamaları ile başarılarını bir üst seviyeye taşıyan Sisoft, Merkezi yapıda çalışan Hastane Birliği ve Zinci Hastane Çözümleri ile Web Tabanlı HBYS yazılımı Sisohbys'nin ülke ekonomisine katkılarını bilişim ve sağlık profesyonelleriyle paylaşacak.
 
      Açılış konuşmasını Sisoft Genel Müdürü Sayın Ömer SİSO'nun gerçekleştireceği, ayrıca Oracle firmasından da bir davetlimizin konuşma yapacağı bu etkinlikte, T.C. Sağlık Bakanlığı yetkilileri ve siz değerli paydaşlarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

(27.09.2016)