Sağlık ve Bilişimde Objektif Haber

  English

Sisoft Health Sumex 2016 Ankara'da

 

 
       T.C. Sağlık Bakanlığı himayesinde, T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, T.C. Ekonomi Bakanlığı, T.C. Kalkınma Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleri ile yaklaşık 30 kurum, kuruluş ve derneğin katkılarıyla HHB Expo organizasyonu ile düzenlenecek olan “Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı (Health Sumex)” 19-21 Ekim 2016 tarihlerinde JW Marriott Hotel Ankara’da gerçekleştirilecektir.
 
       Dünya sağlık turizmi sektörünün önemli kurum ve profesyonellerinin bir araya geleceği ve sağlık endüstrilerinde yapısal dönüşümün ve sağlık turizminin geliştirilmesine yönelik önemli konuların tartışılacağı "Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı"na T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, ilgili bakanlık üst yetkilileri ve bürokratlar, valilikler, ulusal ve uluslararası sağlık turizm seyahat acentaları, sağlık turizmi yatırım şirket yetkilileri, uluslararası sigorta şirketleri, sağlık merkezleri, özel tedavi merkezleri ve klinikler, hastane, sağlık merkezi ve klinik yönetim ekipmanları ve profesyonelleri, şehir hastaneleri, devlet, üniversite ve özel hastaneleri üst yetkilileri, sağlık kuruluşu yöneticileri ve ortakları, hastane sahipleri ve yöneticileri katılım sağlayacaktır.
 
       Sisoft Health Sumex'16 Sağlık Turizmi Fuarı’nda Gümüş Sponsor olarak yer alacak. Etkinlik kapsamında Sisoft Genel Müdürü Ömer Siso, konuşma yapacak ve panele katılacaktır. Yeni nesil web-tabanlı yazılımlarımız, bulut teknolojisi ürünlerimiz ve mobil uygulamalarımız ile, 7 nolu stantımızda siz sağlık profesyonellerini bekliyor olacağız.
 

(20.09.2016)