Sağlık ve Bilişimde Objektif Haber

  English
        Sisoft, HIMSS 2017’Orlando'da
 

8 yıldır HIMSS Konferans ve Sergilerine katılan HIMSS Platin Kurumsal Üyesi olan Sisoft, HIMSS '17 etkinliği için 19 Şubat – 22 Şubat tarihleri arasında ABD'nin Orlando şehrinde düzenlenen Orange County Convention Center C holünde bulunan 4469 nolu standında sağlık bilişimi sektöründen uzman ve profesyonelleri ağırladı.
 
Sisoft standında Sisohbys (Web Tabanlı Hastane Bilgi Yönetim Sistemi), Sisoebys (Web Tabanlı Elektronik Belge Yönetim Sistemi), Sisopacs (PACS/DICOM), Sisofamily (Web Tabanlı Aile Hekimliği Bilgi Sistemi) yazılımlarının yanı sıra, zamanımızın en büyük popülaritesine sahip Sisomobile mobil uygulamaları da (iPad/iPhone/Android) sağlık profesyonellerinin beğenisine sunuldu. Standında uluslararası pek çok ülkeden ziyaretçiyi konuk ederek çözümlerini sunan Sisoft, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yetkililerinin ve beraberinde etkinliğe katılım sağlayan yerli firma temsilcilerinin de büyük ilgi odağı oldu.
 
Bu yıl HIMSS 17 Annual Conference & Exhibition, dünyanın dört bir yanından 45.000’den fazla sağlık bilişimi profesyoneli, doktor, yönetici ve tedarikçisini Orlando’daki etkinlik kapsamında bir araya getirmeyi başardı. Önümüzdeki yıl HIMSS '18 Annual Conference & Exhibition etkinliği 5 – 9 Mart 2018 tarihlerinde ABD’nin Las Vegas şehrinde Venetian - Palazzo - Sands Expo Center’da düzenlenecek. Etkinlik için şimdiden yerini ayırtan Sisoft, HIMSS Platin Kurumsal Üyesi olarak önümüzdeki yıl da HIMSS ABD etkinliğinde başarı ile yer alacak.
 

 
(06.03.2017)