Sağlık ve Bilişimde Objektif Haber

  English
SİSOFT İnovaLİG'den Üçüncü Kez Ödülle Döndü
 

Türkiye İnovasyon Haftası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Haliç Kongre Merkezi'nde başladı.

Türkiye İnovasyon Haftası ödül törenine katılan Sisoft yönetimi, “Inovalig Ödülleri kapsamında düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası’nda, büyük firmalar “İnovasyon Sonuçları” kategorisinde 3. olarak ödül almaya hak kazandık. Ödülümüz Ticaret Bakanı Sn. Mehmet Muş ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sn. Mustafa Gültepe tarafında Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Siso'ya verildi. Türkiye’de inovasyona verilen önemi ve Sisoft’un bu alanda kazandığı başarıyı gururla kutluyoruz” dedi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından yönetilen Türkiye İnovasyon Haftası, her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden inovasyona ilgi duyan kişileri ve şirketleri bir araya getiriyor. Etkinlik kapsamında gösterilen gelişim ve trend izleyici değil belirleyici olma atılımı ile değişimi kucaklamanın önemini vurgulayan Sisoft, kendisini bu alanda her geçen gün daha da geliştirmek için çalışmalarına devam edeceğini sözlerine ekledi.

Türkiye İnovasyon Haftası'nda kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, inovatif düşünce ve üretimin önemine işaret etti. Konuşmasına Türkiye İnovasyon Haftası'na emek veren kişi ve kuruluşlara teşekkür ederek başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İnovasyonun Yeni Yüzyılı" temasıyla gerçekleştirilecek etkiniklerin, ülkemizde yeni ufuklar açacağına inanıyorum” dedi.

 

 

 
 
 
(13.12.2022)